ja_ka_ napisał(a):

Pytanie "komputerowe":
na kompie miałem zainstalowany program do zdjęć ACD See 8. Został przez przypadek usunięty. Gdy ściągnąłem go raz jeszcze pojawia się komunikat o jakimś kodzie. Pytanie co zrobić by to działało jak dotychczas bez wykupywanie jakiejś licencji. Wybitny "komputerowiec" ze mnie nie jest więc proszę o w miare jasną pomoc. Dzięki.
|
Musisz jakoś zdobyć albo kod(serial) który aktywuje normalną wersję albo cracka (nie wiem co może byc potrzebne akurat do ACDSee)