Wyświetl pojedynczy post
jimmywislak
Junior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1843
Stary 05.03.2009, 21:44
I tu cie zaskocze bo mimo ze mam konto od wczoraj to forum czytam już hoho ze 4 lata a to ze dopiero teraz udzielam sie na forum to wynik tego ze wczesniej nie jezdziłem na mecze,,,teraz jezdze wiec chce sie udzielać i przejmowac się bezposrednio sprawami Naszej Wisełki,,,a to ironię twoją o przerzuceniu sie na zdecha pozostawie bez komentarza,,,jezeli przejmowanie sie sprawami Wisły to wg ciebie frustracja i zapędy to ja dziękuje,,,rzucic jakis pomysł do dyskusji ehh,,,

PS: Jakby co to Wodeckiego widzałbym w ME://
Odpowiedz cytując