Z dzisiejszego czata z Majchrowskim:
"...Aleks: Inwestycje sportowe to ostatnio chyba jakaś porażka. W Czyżynach pusto, na Hutniku wieje wiatr, na Wiśle wycofują się Arabowie…
Prezydent_Krakowa: Arabowie wycofują się z inwestycji leżących na terenach nie będących we władaniu Miasta. Budowa stadionu Wisły idzie bardzo dobrze. "
http://www.krakow.pl/czat/?id=zapis20090305.html