|
ludzie, dajcie sobie spokój z czytaniem i oglądaniem niektórych stacji i gazet. Bo jeszcze telewizor rozwalicie i co będzie dziecko albo młodsze rodzeństwo na dobranoc oglądało.
A czegóż się od TVN czyli tuby ITI spodziewać?
A wracając do stadionu, spokojnie czekać. Stadion musi być skończony, bo FIFA musi się liczyć z ME w układzie 6+2, jeśli Ukraińcy zapaści nie wyjdą (ja tam im zresztą jak najlepiej życzę).
|