Wyświetl pojedynczy post
wislakdaniel
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#129
Stary 05.03.2009, 21:01
Wisła 2-0 Polonia

Skład:
Pawełek-Baszczyński,Głowacki,Marcelo,Piotr Brożek-Małecki,Sobolewski,Jirsak,Diaz-Boguski,Paweł Brożek

Zmiany:Beto,Ćwielong,Zieńczuk

Bramki: Paweł Brożek,Boguski