Temat
:
Konkurs o Wiśle - 5 edycja
Wyświetl pojedynczy post
wislakdaniel
Senior Member
Od: 11.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
129
05.03.2009, 21:01
Wisła 2-0 Polonia
Skład:
Pawełek-Baszczyński,Głowacki,Marcelo,Piotr Brożek-Małecki,Sobolewski,Jirsak,Diaz-Boguski,Paweł Brożek
Zmiany:Beto,Ćwielong,Zieńczuk
Bramki: Paweł Brożek,Boguski
wislakdaniel
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislakdaniel
Znajdź inne posty napisane przez wislakdaniel