Wyświetl pojedynczy post
Bobic
Banita
 
Od: 07.2006
Skąd: A coś Ty taki ciekawy? ;-)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 05.03.2009, 20:48
Wisła Kraków - Polonia Warszawa 3:0
Skład: Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Diaz, Zieńczuk - Paweł Brożek, Boguski
Zmiany: Beto, Ćwielong, Jirsak
Bramki: Małecki, 2x Brożek Paweł