Wyświetl pojedynczy post
jabadabaryba
Senior Member
 
Od: 06.2008
Skąd: Jarosław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 05.03.2009, 20:38
Wisła - Polonia
Skład: Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Junior Diaz, Boguski - Beto, Paweł Brożek
Zmiany: Jirsak, Łobodziński, Zienczuk
Strzelcy: Paweł Brożek, Beto, Boguski
Wynik: 3-1