Wyświetl pojedynczy post
mario315
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#124
Stary 05.03.2009, 20:36
Wisła - Polonia 2:0
Skład: Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Junior Diaz, Zieńczuk - Boguski, Paweł Brożek
Zmiany: Jirsak, Ćwielong, Beto
Bramki strzeli: Paweł Brożek x2