Wyświetl pojedynczy post
Nehiar
Senior Member
 
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 05.03.2009, 20:29
Wisła - Polonia 2:1
Skład: Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Marcelo, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Junior Diaz, Zieńczuk - Boguski, Paweł Brożek
Zmiany: Jirsak, Ćwielong, Beto
Strzelcy: Paweł Brożek, Boguski