Wyświetl pojedynczy post
jimmywislak
Junior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1839
Stary 05.03.2009, 19:51
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
Dobrze, że nie jesteś dyrektorem sportowym, bo z Twoją polityką byśmy o utrzymanie walczyli !

Podam tylko kilka przykładów z Twojej listy :

Djurdjevic - nie do wyciągnięcia

Przemek Trytko - koleś nie nadaje się do Arki, a Ty chcesz z nim o MP walczyć ?

Janusz Gol - już pisałem kiedyś o nim .. on jest z mojej miejscowości miałem okazje wiele razy go oglądać przed przejściem do GKSU, dziwie się, że w ogóle grał tam ! bo to nie jest zawodnik wcale taki dobry ..
poza tym gdyby nie Garguła to grzałby też ławe

Marcin Wodecki - za dużo w FMa grałeś

Łukasiewicz - drewno jakich mało, w dodatku nie młody .. ruszamy na podbój ligii !

Majkowski - nie do wyciągnięcia

Madejski,Zahorski, oczywiście ! zawodnicy nie mieszczący się w ostatniej drużynie naszej Ligii mają być wzmocnieniem dla nas

Grosicki - kolegi dla Dawida szukasz ?
itd.

Jedyni zawodnicy, którzy by się przydali z tej listy to Majkowski, Djurdjevic i Wróbel ..

myśle, że ten ostatni jest do wyciągnięcia, ale młody to on już też nie jest ..
może GKS wymieni się na Łobo ?
A czy ja mówie zeby ich wszystkich podpisać?Trzeba ich obserwowac żeby pozniej po dobrych wystepach nie byc zdziwionym jak po podpisaniu nowego kontraktu kluby krzycza za nich pieniądze przekraczające 2-3 krotnie ich wartość vide majewski czy jodłowiec,,,a ja nie przeczę ze niektórzy sa w TYM momencie za słabi na Wisłę ale przecież moga się rozwinąc u nas jak kiedyś Gorawski czy Dudka...
Odpowiedz cytując