|
Zapytanie do humanistycznej części wiślackiej braci.
Czy próbował ktoś swoich sił w jakiejś prasie ? Nie mam tu na myśli rozdawania metra na skrzyżowaniu lecz pracę polegającą na pisaniu czegoś dla gazety (obojętnie czy to tygodnik,dziennik, miesięcznik etc). Zastanawiają mnie warunki. Czy jest szansa żeby wzieli studenta czy to już musi byc mgr z doswiadczeniem lub znane nazwisko.
-> Prawda jest jak du*a, każdy ma swoją ...
|