Wyświetl pojedynczy post
pawelo84
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#777
Stary 05.03.2009, 15:45
To co się dzieje teraz z Wisłą to złożony proces. Po pierwsze budowa stadionu i spodziewane w najbliższych 2 latach znacznie mniejsze wpływy z biletów, a nawet kosztowne wynajmowanie innych stadionów. Po drugie Telefonika mocno odczuła kryzys. Cupiał zwalnia pracowników, daje Wisle kasy tylko na przetrwanie. Bednarz chce zawodników sprowadzić a nie ma za co. Do tego jeszcze żeby zamknąć budżet musi sprzedawać graczy klasy Klebiego. Powoduje to oczywiscie flustracje Skorży. A Maćka zapewne nie lubią ani Baszczu ani Zieńczuk, którzy pewnie mają mu za złe że nie wstawił się za nimi do Bednarza i Wilczka, aby przedłyżyc z nimi kontrakt. No i zapewne to powoduje kwasy na lini drużyna - trener. Jest to bardzo niezdrowe, jak 2 zawodników wie że prawodpodobnie za pół roku będą musieli odejść, a nie mogą np skorzystać z ofert z Grecjil, bo są dla Wisły niesatysfakcjonujące. Jestem przekonany, że jakby Wisła puściła Baszczyńskiegi i Źieńczuka do Grecji, to sytuacja byłaby zdrowsza i Wisła grała lepiej.