|
Ten newsik zaczerpnięty od tajemniczego informatora ,może być wrzutką która ma dodatkowo zamieszać .
Brożek ma kontrakt ,więc nie jest tak że on sobie od tak pójdzie ,po prostu Wisła go puści ,jeśli oczywiście będzie jakaś sensowna oferta .
Ten konflikt też jakoś mi nie pasuje
To wszystko wydaje się jakąś bzdurą .
"Wspaniałość przejawia się nie w tym, gdzie jesteśmy, ale w jakim kierunku się poruszamy. Musimy żeglować czasem z wiatrem, czasem pod wiatr, ale żeglować, nie dryfować ani stawać na kotwicy."
|