Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9162
Stary 05.03.2009, 15:08
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
Ogladałes mecz? jak tak,to powiedz mi z czego wynika ta ocena?
Inna sprawa ,ze para Beto,Cwielong stworzyła wieksze zagrozenie niz Boguski,Brozek.Najwiekszym walczakiem,któremu cały czas sie chciało był Sobol.
silny, z dobrą techniką, potrafił przyjąć piłkę, zastawić się, minąć obrońcę.
a że nie strzelił bramki... z tego co pamiętam to żaden Wiślak w meczu bramki nie strzelił.


a Brożek wart jest tyle, ile za niego dają.
1,5 - 2 mln euro od Nancy.
Ostatnio edytowane przez vote-for-mikey : 05.03.2009 o godz. 15:10.
.
Odpowiedz cytując