Griszka30KR napisał(a):

Ogladałes mecz? jak tak,to powiedz mi z czego wynika ta ocena?
Inna sprawa ,ze para Beto,Cwielong stworzyła wieksze zagrozenie niz Boguski,Brozek.Najwiekszym walczakiem,któremu cały czas sie chciało był Sobol.
|
silny, z dobrą techniką, potrafił przyjąć piłkę, zastawić się, minąć obrońcę.
a że nie strzelił bramki... z tego co pamiętam to żaden Wiślak w meczu bramki nie strzelił.
a Brożek wart jest tyle, ile za niego dają.
1,5 - 2 mln euro od Nancy.