Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2089
Stary 05.03.2009, 14:49
można sie pośmiac z tych kolesi.Wiem że kibice Legii na te melodie śpiewaja o iti

http://www.youtube.com/watch?v=dDHfs...eature=related
Odpowiedz cytując