Wyświetl pojedynczy post
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1695
Stary 05.03.2009, 14:45
Donson
Masz racje , weszli na plac ponad miesiąc temu, powinni spokojnie juz kończyć dach kryć .
Obiecali że na derby sie wyrobią , piłkarze co w kadrze się nie mieszczą albo słabo grają mają podobno pomagać.
A tak na poważnie :cierpliwości panowie , cierpliwości.
Odpowiedz cytując