Temat
:
Śmieszne zdjęcia, filmiki, itp.
Wyświetl pojedynczy post
Andrzej_TSW
Senior Member
Od: 02.2007
Skąd: STRUSIA
Offline
#
2088
05.03.2009, 13:44
ja nie wiem jak można mieć tak najebane do głowy żeby w Auschwitz robić sobie fotki z ziomkami, z piwkiem w ręku...
"..i przysięgam być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej, stać nieugięcie na straży Jej honoru.."
Andrzej_TSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Andrzej_TSW
Znajdź inne posty napisane przez Andrzej_TSW