Wyświetl pojedynczy post
Andrzej_TSW
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: STRUSIA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2088
Stary 05.03.2009, 13:44
ja nie wiem jak można mieć tak najebane do głowy żeby w Auschwitz robić sobie fotki z ziomkami, z piwkiem w ręku...

"..i przysięgam być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej, stać nieugięcie na straży Jej honoru.."
Odpowiedz cytując