Temat
:
Konkurs o Wiśle - 5 edycja
Wyświetl pojedynczy post
pietruch
Senior Member
Od: 10.2005
Skąd: Słupsk
Offline
#
118
05.03.2009, 13:24
Wisła Kraków - Polonia W-wa
Bramka: Pawełek
Obrona: Baszczyński, Marcelo, Głowacki, Pi. Brożek.
Pomoc: Sobolewski, Zieńczuk, Łobodziński, Diaz
Atak: Beto Pa. Brożek
Zmiany: Boguski, Małecki, Ćwielong
Wynik: 2:0
Bramki: Pa. Brożek, Sobolewski
pietruch
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pietruch
Znajdź inne posty napisane przez pietruch