Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1278
Stary 05.03.2009, 13:11
Według mnie powinniśmy dać im do zrozumienia, że jest coś nie tak i oprócz wspierania i śpiewania Nic się nie stało Wisełko nic się nie stało, lepiej zaśpiewac Po co wy gracie skoro ambicji nie macie !
Albo wywiesić transparent ze słowami Reymana to może zaczeliby gryżć trawę ..
Odpowiedz cytując