|
Według mnie powinniśmy dać im do zrozumienia, że jest coś nie tak i oprócz wspierania i śpiewania Nic się nie stało Wisełko nic się nie stało, lepiej zaśpiewac Po co wy gracie skoro ambicji nie macie !
Albo wywiesić transparent ze słowami Reymana to może zaczeliby gryżć trawę ..
|