Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
pff
Wielka Wisła
Od: 08.2006
Skąd: Kraków
Offline
#
6275
05.03.2009, 12:52
Jaki jest próg po którym nie dostanę już zwrotu podatku? Jak to wygląda? Liczy się to od przychodu czy od dochodu?
Ostatnio edytowane przez pff : 05.03.2009 o godz. 12:54.
pff
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pff
Znajdź inne posty napisane przez pff