Temat
:
Skorża byłym menedżerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
paku
Member
Od: 07.2006
Skąd: Trzebinia
Offline
#
748
05.03.2009, 12:05
Proponuje wziąć cały zespół na Śląsk, do Katowic, do zakładu pracy zwanego KWK Wieczorek. Podejrzewam że 4h pod ziemią im wystarczy żeby zrozumieć...
paku
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do paku
Znajdź inne posty napisane przez paku