Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
zakk
Senior Member
Od: 09.2005
Offline
#
6273
05.03.2009, 10:54
wie ktoś do kiedy będzie giełda narciarska w Rotundzie
tzn czy będzie jeszcze za 1,5 tygodnia?
zakk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zakk
Znajdź inne posty napisane przez zakk