Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
ultr4
Senior Member
Od: 01.2009
Offline
#
9161
05.03.2009, 10:37
Bobic
napisał(a):
Według Ciebie Paweł jest wart 2 mln euro
haha
Jak utrzyma "forme" to i 2 baniek za niego nikt nie wylozy.
ultr4
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ultr4
Znajdź inne posty napisane przez ultr4