Wyświetl pojedynczy post
ultr4
Senior Member
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9161
Stary 05.03.2009, 10:37
Bobic napisał(a):Wyświetl post
Według Ciebie Paweł jest wart 2 mln euro haha
Jak utrzyma "forme" to i 2 baniek za niego nikt nie wylozy.
Odpowiedz cytując