Wyświetl pojedynczy post
Bobic
Banita
 
Od: 07.2006
Skąd: A coś Ty taki ciekawy? ;-)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9159
Stary 05.03.2009, 10:27
ultr4 napisał(a):Wyświetl post
Ale to jest jak najbardziej na temat... Jezeli Wisla odda Brozka za powiedzmy 2mln euro, bo tyle jest obecnie wart to bedzie oznaczac, ze na dobrego zastepce Pawla nie ma co liczyc.

@Griszka - myslisz, ze trzymanie na sile zawodnika, ktory nie chce juz dluzej grac w Wisle ma jakis sens?
Według Ciebie Paweł jest wart 2 mln euro haha
Odpowiedz cytując