WIELKA PROŚBA JAK SEKTOR D.
Może ktoś wrzucić płytę Prezesa "Rapterapia" na wszystkim z wyjątkiem rapida
Tutaj mam linki, ale nie mogę korzystać z rapida więc nie wiem nawet czy działaja jeszcze
http://rapidshare.com/files/65618809/PR.part1.rar
http://rapidshare.com/files/65619119/PR.part2.rar