Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9157
Stary 05.03.2009, 10:14
Ja tez uwazam, ze z Beto bedzie pociecha.. Ale to juz bylo widac po filmikach, ktore pokazywaly jego akcje ze zgrupowania. Swietnie potrafi sie zastawic, pilki odebrac mu nie sposob nawet w sile dwoch, a jego najwiekszym atutem sa chyba odegrania w tempo do partnerow. Jak osiagnie optymalna dyspozycje, zgra sie z druzyna to spokojnie powinien zostac jednym z najlepszych napastnikow w lidze, przynajmniej ma ku temu potencjal.
Odpowiedz cytując