flamengista napisał(a):

Meczu nie oglądałem - wybrałem Bayer-Bayern na Polsacie i to był dobry wybór (alternatywą było śledzenie relacji online na TWSD).
No ale czytam o meczu i co mi utkwiło w pamięci:
1. w zasadzie jedna stuprocentowa sytuacja Zieńczuka. To żenująco mało, biorąc pod uwagę styl gry Amiki. Drużyny Smudy na ogół tracą dużo bramek.
2. wyżalanie się Skorży na sędziego Małka. Nie wiem, może i ręka była. Może i sędzia nas skrzywdził. Ale takie narzekanie na sędziów jest oznaką słabości i bezsilności. .
.
|
Dziwie sie ,jak mogłes wybrac inny mecz...
Ze zdaniami powyzej sie zgadzam.
Do 1 dodalbym mninimalnie nie celny strzał Cwielonga z drugiej połowy.
Do 2 i co z tego ,ze była lub nie była reka .Co by to dało 0:0?To jak nas satysfakcjonuje wynik 0:0 u siebie z Lechem,który gra 4 mecz o cos w ciagu dwóch tygodni z czego trzeci na wyjeździe,2 dni krótszy odpoczynek,bez Peszki i Arboledy,to z czym my do ludzi.