|
Blat - kim ty jestes, zeby mowic kto sie zna na sporcie, a kto nie? Czy wg ciebie, zeby wygrac z Polonia.B, czy innymi druzynami z dolu tabeli trzeba sprowadzic Ronaldinho i Rooneya? Podpowiem ci.. NIE. Nikt nie wymaga samych zwyciestw. Wiadomo, ze moga sie zdarzy jeden czy dwa slabsze mecze z ogorkami, ale nasza druzyna od dluzszeg czasu gra nijako, bez pomyslu, bez polotu i to martwi.
|