Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
ultr4
Senior Member
Od: 01.2009
Offline
#
9154
05.03.2009, 09:47
Najbardziej martwi to, ze Brozek nic nie strzela. To powoduje, ze jego wartosc spada i watpie by ktos wylozyl za niego wiecej niz 2 miliony euro po zakonczeniu sezonu...
ultr4
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ultr4
Znajdź inne posty napisane przez ultr4