orzeu napisał(a):

Zajebista jest tendencja do dorabiania do czyichs wypowiedzi jakiejs totalnej skrajnosci i stosowanie jej jako pewnik w dalszej dyskusji.
Choci o to ze wypada przyznac sie przed samym soba "no tak, troche ich oszukalismy" a oni sie wrecz z tego ciesza. Tylko tyle i az tyle.
|
Masz rację, moja wypowiedź jest skrajna do tego co opisałeś ale tylko taką mogłem przedstawić aby uświadomić na czym polega zjawisko subiektywizmu wśród kibiców swojej drużyny. Ja sam wiem po sobie, że gdyby taka sytuacja przytrafiła się Wiśle pewnie powiedziałbym, że szczęście sprzyja lepszym i sędzia popełnia błędy w obie strony...No ale tak już jest, ciężko o obiektywizm gdy chodzi o własną drużynę i choć ja zawsze staram się o trzeźwe spojrzenie, to akurat, to rozumiem.