|
A sytuacja w której się zastawił obrócił, minął zawodnika Lecha po czym posłał prostopadle podanie do Cwielonga? Nie bylo w tym czegos magicznego ? Z meczu na mecz Beto wygląda coraz lepiej i tylko głupiec mówi inaczej. Co na boisku robi Łobodzinski tego nie rozumiem, niech on wraca do zaglebia, a Brozek zwyczajnie w swiecie niema formy :/!
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
|