igortsw napisał(a):

Najnowsza Mozilla zapamiętuje mi sama hasła, tak że gdy wpisze login i kliknę na pole z hasłem to hasło się samo wyświetla i nie trzeba go wpisywać. Co zrobić żeby nie zapamiętywało hasła
|
Narzędzia -> Opcje -> zakładka Bezpieczeństwo-> tam są "zapamiętane hasła", klikasz i kasujesz, a potem odznaczasz "pamiętaj hasła od Witryn"