Wyświetl pojedynczy post
czarooh
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: Skawina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6271
Stary 05.03.2009, 07:28
igortsw napisał(a):Wyświetl post
Najnowsza Mozilla zapamiętuje mi sama hasła, tak że gdy wpisze login i kliknę na pole z hasłem to hasło się samo wyświetla i nie trzeba go wpisywać. Co zrobić żeby nie zapamiętywało hasła
Narzędzia -> Opcje -> zakładka Bezpieczeństwo-> tam są "zapamiętane hasła", klikasz i kasujesz, a potem odznaczasz "pamiętaj hasła od Witryn"
Odpowiedz cytując