Temat
:
Wisła w Pucharze Polski (zbiorczo)
Wyświetl pojedynczy post
bohun
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: NH - 2 PL
Offline
#
193
04.03.2009, 23:54
Dan byl twardy ale kunszt ma znowu kiepski
trzeba zatrudnic jednego i drugiego
WISŁA PANY!
bohun
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bohun
Znajdź inne posty napisane przez bohun