Temat
:
Wisła w Pucharze Polski (zbiorczo)
Wyświetl pojedynczy post
hoho
Banita
Od: 09.2008
Offline
#
191
04.03.2009, 23:49
Pawełek dobrze objechał dwóch Lechitów tylko potem jakoś tak dziwnie podał/wybił ? ,ze o mało co nie było replayu z Bytomia
hoho
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez hoho