Wyświetl pojedynczy post
sq
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: B 17

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#185
Stary 04.03.2009, 23:40
http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=20401
Pawełek napisał(a):
- Dobrze się ustawiłem, ale złapał mnie na wykroku i uderzył w górny róg. Będę musiał obejrzeć powtórkę, aby ocenić czy mogłem zareagować inaczej .
On był wogóle na tym meczu?


Do 20min Lech zepchnięty. Potem zaczepnych parę akcji. Wisła nie umiała wykończyć swoich akcji.
Druga połowa na początku też przewaga Wisły, aż do straty bramki. Potem mecz w miarę wyrównany, po parę groźnych sytuacji z obu stron.
Lech grał na luzie tak jakby nawet strata bramki na 1:1 nie byłaby tragedią.

Ale tak jak powiedział Smuda: to dopiero pierwsza połowa. Drugie 90 minut pokaże kto wygra.

PS.
Skorża motywuje chyba grajków Wisły jak nauczyciel. Tłumaczy, podkrzykuje... a wg mnie powinien drzeć na nich papę, sypać wyzwiskami, ukarać finansowo za brak zaangażowania (dla przykładu) itp żeby się obudzili.
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez sq : 04.03.2009 o godz. 23:42.
Odpowiedz cytując