vote-for-mikey napisał(a):

Moim zdaniem super gra Beto
Dokładnie taki typ piłkarza był nam potrzebny.
|
No dokladnie taki.9 mecz 0 goli ,i jak zazwyczaj 0 strzalow na bramke.Myslalem ze napastnik jest od szybkiego biegania i strzelania goli a widze ze u nas potrzebny jest taki co stanie na 40 metrze tylem do bramki i odegra na 2 metry do najblizszego partnera.
Jak u bukmacherow przyjmuje sie zaklady czy dany zawodnik strzeli gola w meczu, to u Beto trzeba by chyba przyjmowac zaklady czy strzeli w kierunku bramki, natomiast co do goli to czy strzeli gola do konca sezonu
