Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9143
Stary 04.03.2009, 23:19
vote-for-mikey napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem super gra Beto
Dokładnie taki typ piłkarza był nam potrzebny.
No dokladnie taki.9 mecz 0 goli ,i jak zazwyczaj 0 strzalow na bramke.Myslalem ze napastnik jest od szybkiego biegania i strzelania goli a widze ze u nas potrzebny jest taki co stanie na 40 metrze tylem do bramki i odegra na 2 metry do najblizszego partnera.

Jak u bukmacherow przyjmuje sie zaklady czy dany zawodnik strzeli gola w meczu, to u Beto trzeba by chyba przyjmowac zaklady czy strzeli w kierunku bramki, natomiast co do goli to czy strzeli gola do konca sezonu
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 04.03.2009 o godz. 23:22.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując