ogólnie mecz niezły w wykonaniu naszych, kosmiczny Lech nie był ani ciut lepszy.
Martwi bylejakosc od około 60minuty :/
z tym Beto to jest tak: wysoki, ale nie umie oderwać się od ziemi
dobrze gra tyłem do bramku, ale za to przodem nie potrafi.
a szybkośc ma jak Trabalik
