Wyświetl pojedynczy post
cieniek
Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: shuty

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#159
Stary 04.03.2009, 22:51
Pitolenie o ręce jest żałosne. Wychodzi na to, że jak zwykle mocni jesteśmy w gębie a na boisku jadą nas bez wysiłku. Gołym okiem widać było, że kuchenkorze grają na luziku i to boli najbardziej. Gdyby trzeba było pewnie wcisnęli by nam jeszcze ze dwie.
Odpowiedz cytując