Wyświetl pojedynczy post
pozdi91
Senior Member
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6270
Stary 04.03.2009, 20:51
Suszanin napisał(a):
Mam telefon SE W200I i nie dam rady zgrywać flimików , z kompa na tele i z tele na kompa , jeśli zna ktoś nazwe takiego programu który by mi to umożliwił to prosze mi wysłać na P.W z góry dzięki ...
Podbijam !!!

Chodzi zapewne o zgrywanie z i do karty pamięci. Sprawdźcie w ustawieniach czy czy telefon nie służy jako modem, powinna być wybrana opcja pamięci masowej.
Odpowiedz cytując