Suszanin napisał(a):

Mam telefon SE W200I i nie dam rady zgrywać flimików , z kompa na tele i z tele na kompa , jeśli zna ktoś nazwe takiego programu który by mi to umożliwił to prosze mi wysłać na P.W z góry dzięki ...
Podbijam !!!
Chodzi zapewne o zgrywanie z i do karty pamięci. Sprawdźcie w ustawieniach czy czy telefon nie służy jako modem, powinna być wybrana opcja pamięci masowej.