Wyświetl pojedynczy post
FajQ
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6269
Stary 04.03.2009, 19:12
Cytat:
Najnowsza Mozilla zapamiętuje mi sama hasła, tak że gdy wpisze login i kliknę na pole z hasłem to hasło się samo wyświetla i nie trzeba go wpisywać. Co zrobić żeby nie zapamiętywało hasła
Spróbuj w narzedzia -opcje-karta bezpieczenstwo i tam masz "pamietaj hasel do witryn"

Cytat:
Czy dzisiejszy mecz jest w TV?
Jak masz N to leci na Nsport
Odpowiedz cytując