Cytat:
Najnowsza Mozilla zapamiętuje mi sama hasła, tak że gdy wpisze login i kliknę na pole z hasłem to hasło się samo wyświetla i nie trzeba go wpisywać. Co zrobić żeby nie zapamiętywało hasła
|
Spróbuj w narzedzia -opcje-karta bezpieczenstwo i tam masz "pamietaj hasel do witryn"
Cytat:
|
Czy dzisiejszy mecz jest w TV?
|
Jak masz N to leci na Nsport