1q2 napisał(a):

Ja jestem ciekaw czy TF jest w kryzysie czy tylko wykorzystała kryzys by pozbyc sie nadwyzki pracownikow.Wiadomo ze Cupial nie ma zadnych obiekcji w tych sprawach.
Problemy TF moga o tyle jeszcze bardziej dziwic, ze przeciez zawsze sporo eksportowali a ojro wzroslo z 3 z groszami do prawie 5 i powinno byc to wielkim plusem dla takiej firmy.
|
No i coz z tego ze euro jest po 5 zl moze byc i po 10 a nawet 20 zl problem w tym ze w tych krajach gdzie TF sprzedawala kable jest kryzys albo spowolnienie gospodarcze. Wstrzymano inwestycje a co idzie zamowienia, a jak wiadomo nie mam zamowien niema pradukcji, nie ma produkcji nie ma szmalu to sie zwalnia pracownikow bo nikt nie bedzie dokladal do interesu