Wyświetl pojedynczy post
pirat.z.karaibow
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#687
Stary 04.03.2009, 13:40
Teraz rozpocznie się nieunikniony okres prywatnych wycieczek pod adresem naszego trenera.

Ja powiem krótko: szukacie na siłę winnego, a jak było mistrzostwo to sraliście po nogach.

W POLSCE NIE MA LEPSZEGO TRENERA OD MACIEJA SKORŻY! Naszym problemem nie jest trener, a brak pieniędzy na transfery gotówkowe, brak infrastruktury treningowej na odpowiednim poziomie i brak koncepcji na zbudowanie silnej drużyny.

Dziękuję. Przemyślcie.