Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1249
Stary 04.03.2009, 13:17
michel napisał(a):Wyświetl post
Ja myślę, że piłkarzowi, który reprezentował barwy Wisły przez taki długi okres czasu jak Franek i był jedną z najważniejszych postaci Wisły ostatniej dekady należy się szacunek.

Wasze głupie wyzwiska typu szczur i judasz są w ogóle nie adekwatne do zaistniałeś sytuacji. Można go nie lubić za to że odszedł, ale należy mu się szacunek od wszystkich kibiców Wisły. Na Reymonta powinien zostać przywitany co najmniej tak samo jak Żuraw czy Kosa.
Prosze Cie, skoncz juz. Jedno i to samo caly czas
Odpowiedz cytując