Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Oress
Senior Member
Od: 02.2005
Skąd: Ruczaj
Offline
#
777
04.03.2009, 12:11
tym bardziej że w knajpie pójdzie więcej kasy na piwo niż byś zapłacił na bilet...
Oress
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Oress
Znajdź inne posty napisane przez Oress