Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
FrankDrebinTSW
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Canis Majoris
Offline
#
9126
04.03.2009, 11:13
Wracajac do Garguły to moze klub doszedl do wniosku ze jest szansa na dofinasowanie z PFron-u i trzeba miec jakis procent niepełnosprawnych zawodnikow
FrankDrebinTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do FrankDrebinTSW
Znajdź inne posty napisane przez FrankDrebinTSW