Wedlug posrtalu transfermarket.de Cleber odszedl z Wisly za 150. euro...
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...sferdaten.html
Ja dzis rano czytalem w prasie o 200 tysiacach potem pojawilo sie 300 i 400 mysle ze to jest pompowanie banki i wiecej niz 200.000 za niego nie dostalismy. ;/
Pozdrawiam