Wyświetl pojedynczy post
Bo ogladać już mi mało
Junior Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9125
Stary 04.03.2009, 11:02. Cleber
Wedlug posrtalu transfermarket.de Cleber odszedl z Wisly za 150. euro...

http://www.transfermarkt.de/de/spiel...sferdaten.html

Ja dzis rano czytalem w prasie o 200 tysiacach potem pojawilo sie 300 i 400 mysle ze to jest pompowanie banki i wiecej niz 200.000 za niego nie dostalismy. ;/

Pozdrawiam
Bo oglądać już mi mało...
Zapraszam do dyskusji na moim blogu sportowy
www.gniazdowy.blox.pl
Odpowiedz cytując