Wyświetl pojedynczy post
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1275
Stary 04.03.2009, 09:36
Bednarz w jednym z niedawnych wywiadów miał powiedzieć, iż jeśli kontuzja okaże się na tyle poważna że Garguła nie wróci do gry to rozwiążą umowę. Co w przypadku dłuższej niż przewidywali rekonwalescencji się nie wypowiedział.
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując