|
Może nie na temat, ale czy na trybunie wschodniej będą jakieś loże do kupienia, jak np. na zachodzie ?
Zakładając, że zrobią ich jakieś 20, po pół miliona każda, to jest duży zysk dla Wisły.
Poza tym na pewno jacyś szaleńcy by się znaleźli co by takie coś sobie kupili.
|