Wyświetl pojedynczy post
Szary007
Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1688
Stary 04.03.2009, 09:36
Może nie na temat, ale czy na trybunie wschodniej będą jakieś loże do kupienia, jak np. na zachodzie ?

Zakładając, że zrobią ich jakieś 20, po pół miliona każda, to jest duży zysk dla Wisły.

Poza tym na pewno jacyś szaleńcy by się znaleźli co by takie coś sobie kupili.
Odpowiedz cytując