Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1274
Stary 04.03.2009, 09:32
ooona napisał(a):Wyświetl post
Tak z drugiej strony czy oczekiwanie na zabieg w Niemczech (miał być w ubiegłym tygodniu) nie jest spowodowane brakiem chętnych (sporem my czy GKS) do zapłaty za operację?
Sam Garguła albo jego menager by zapłacili za taką operację, to żaden problem. Tym bardziej, że im szybciej wróci na boisko tym lepiej dla niego. Nie wiem czemu ale spokojniejszy byłbym jakby lekarza z Niemiec nim się zajmowali.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując