ooona napisał(a):

|
Tak z drugiej strony czy oczekiwanie na zabieg w Niemczech (miał być w ubiegłym tygodniu) nie jest spowodowane brakiem chętnych (sporem my czy GKS) do zapłaty za operację?
|
Sam Garguła albo jego menager by zapłacili za taką operację, to żaden problem. Tym bardziej, że im szybciej wróci na boisko tym lepiej dla niego. Nie wiem czemu ale spokojniejszy byłbym jakby lekarza z Niemiec nim się zajmowali.