Wyświetl pojedynczy post
leszekm
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9117
Stary 04.03.2009, 08:13
Co prawda SE ale ...:

Wojna domowa w Wiśle
"...Wcześniej Skorża zirytował się przy okazji niedoszłego transferu Feliksa Dja Ettiena (30 l.).

- Po testach trener był zachwycony Ettienem. Mówił, że dawno nie widział tak dobrego piłkarza. Zaproponowaliśmy Wiśle korzystne warunki, ale nagle Skorża przestał odbierać telefony - mówi Toni Curea, menedżer, który zaoferował Ettiena. O co poszło? Jak zwykle o pieniądze. Czy temat może wrócić?

- Jeśli Wisła sprzedała Clebera, to ma kasę na Ettiena. Negocjuję jego kontrakt w Belgii, ale on wolałby Wisłę. Gdyby krakowianie zadzwonili, to możemy załatwić jego grę w Krakowie - mówi Curea, ale Bednarz pewnie do tematu nie wróci...."

http://www.se.pl/sport/pilka-nozna/e...sle_91720.html
Ostatnio edytowane przez leszekm : 04.03.2009 o godz. 08:43.
Odpowiedz cytując