Co prawda SE ale ...:
Wojna domowa w Wiśle
"...Wcześniej Skorża zirytował się przy okazji niedoszłego transferu Feliksa Dja Ettiena (30 l.).
- Po testach trener był zachwycony Ettienem. Mówił, że dawno nie widział tak dobrego piłkarza. Zaproponowaliśmy Wiśle korzystne warunki, ale nagle Skorża przestał odbierać telefony - mówi Toni Curea, menedżer, który zaoferował Ettiena. O co poszło? Jak zwykle o pieniądze. Czy temat może wrócić?
- Jeśli Wisła sprzedała Clebera, to ma kasę na Ettiena. Negocjuję jego kontrakt w Belgii, ale on wolałby Wisłę. Gdyby krakowianie zadzwonili, to możemy załatwić jego grę w Krakowie - mówi Curea, ale Bednarz pewnie do tematu nie wróci...."
http://www.se.pl/sport/pilka-nozna/e...sle_91720.html